captain kjm   Eko Ürünler İstanbul / Türkiye
 
 Gsm   +90 (542) 416 4592
 Web   www.klorjeneratormerkezi.org 
 e-mail   sce.muhendislik@gmail.com 
   sce.havuz@yahoo.co.uk 
   twitter.com/kaptanergun
ANA SAYFA HAKKIMIZDA KLOR JENERATÖRLERİ KİREÇLENME VE KOROZYON
sulama 1
EKOLOJİK YAŞAM İÇİN
Harici Kimyasal Kullanılmadan Su dezenfeksiyonu, kireçlenme/korozyon önleme sistemleri günümüz sistemleridir.
İnsan sağlığına ve çevreye katkıda bulunurlar.
KİREÇLENME ÖNLEYİCİ CİHAZLARIN ENDÜSTRİYEL TATBİKATI
                                SERT SU PROBLEMLERİNE BASİT ÇÖZÜM
       Sert su Problemleri:

     Sert su Problemleri: Kazan taşı oluşumu, duruşlar, üretim kaybı, yatırım malzemelerinin erken değişimi ve artan enerji kullanımı olarak, şirketlerde her yıl milyonlarmalolur. Şirketler maliyetleri azaltmak ve daha verimli olmak için atan baskı altında olmakla beraber bunu çevre ile dost yöntemlerle sağlamalıdırlar.  Bu çaresiz problemin çözümünde yardımcı olmak üzere,

   
 Çözüm:

   
Bu sistemler dünya çapında kazan taşı problemlerinin çözümünde pek çok yılda elde ettiği deneyimler ile geliştirilmiştir.


    
Toplumun çevre konularına artan ilgisi yanında bu alanda daima artan kanunlar da bu problemin birleşik hale gelmesine neden olmaktadır.


     Bunlar özellikle bu günün sanayisine, kimyasal kazan taşı oluşumu önleme ve mekanik kazan taşı temizlemeye, etkin proaktif ve çevre dostu alternatifler sağlamaktadır.

     Şirketler, taş oluşumu problemlerini bir bu cihazlar ile çözdüklerinde, kazan taşı önleme ve eski kazan taşı katmanlarının azaltılmasında alışılagelmiş metodlardaki dezavantajlar olmadan fayda sağlamaktadır. Kazan ve soğutma kulelerinde kazan taşı oluşumunu önlemeye ilave olarak,

     Bu cihazlar kompresörlerde, su verilen tesis ve makinalarda, buhar jeneratörlerinde, de-inking tesislerinde, kağıt fabrikalar likör hatlarında, kondenserlerde ve hava şartlandırma tesislerinde de kazan taşı problemlerini ortadan kaldırmıştır. Kireç taşı, alçı ve bakteri tabakalanması bu cihazlar ile işlem gören birikimlere örnektir. 
 
 
   
     Kullanım yerleri:

         Kağıt üreticileri, Çelik üreticileri, Yiyecek ve içecek, Kimya Sanayi, Şeker rafinerileri, Petrol üretimi, Atık su arıtma, Mezbahalar, Enerji santralleri, Çimento fabrikaları, Kablo fabrikaları, Plastik kalıp yapma, Tekstil fabrikaları, Belediye su tedarikçileri, Büyük yapılar, Su ısıtıcıları - Evaporatif soğutucular - Ters osmoz sistemleri - Pompalar - Vanalar - Kazanlar - Radyatörler - Sulama ve Sistemleri - Isı eşanjörleri - Boru hatları - Belediyeler - Yağ soğutucusu - Soğutma yastıkları - Soğutucular - Alev boruları - Havalandırıcılar - Petrol boru hatları - Kondansatörler - Santrifüjler - Kemer presler - Yıkayıcılar - Kompresörler v.b.
   
     YERİNDE GAZ KLOR, SODYUM HİDROKSİT VE SODYUM HİPOKLORİT ÜRETİM SİSTEMLERİNİ DE BU SİTEDE İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

   kazan   esanjör

     ENDÜSTRİYEL KULLANIM
 
    
EVSEL KULLANIM

    
GIDA SANAYİ KULLANIMI
          Seralarda kullanım
         
Tavuk çitliklerinde kullanım
         
Mandralarda kullanım

    
HAVUZLARDA KULLANIM

    
KONAKLAMA TESİSLERİNDE
           Otel Motel Kafelerde kullanım

    
TİCARİ KULLANIM   fanlar   sogutma
sulama 1