captain petrol   Eko Ürünler İstanbul / Türkiye
 
 Gsm   +90 (542) 416 4592
 Web   www.klorjeneratormerkezi.org 
 e-mail   sce.muhendislik@gmail.com 
   sce.havuz@yahoo.co.uk 
   twitter.com/kaptanergun
ANA SAYFA HAKKIMIZDA KLOR JENERATÖRLERİ KİREÇLENME VE KOROZYON
su 3
EKOLOJİK YAŞAM İÇİN
Harici Kimyasal Kullanılmadan Su dezenfeksiyonu, kireçlenme/korozyon önleme sistemleri günümüz sistemleridir.
İnsan sağlığına ve çevreye katkıda bulunurlar.
Petrol ve Gaz Suyu Arıtma Kullanımı
       Elektrolitik Teknolojiler tüm yağ ve gaz suyu arıtma uygulamalarınızda size yardımcı olabilir. Klorigen™ sistemleri, tipik olarak petrol ve gaz endüstrisindeki su soğutma işlemlerinde yaşanan biyolojik kirlenmeyi kontrol etmek için kullanılan klor gazı ve/veya yüksek mukavemetli (%15'e kadar) sodyum hipokloritini güvenli bir şekilde üretir. Klorigen™ teknolojisi, su soğutma uygulamalarına ek olarak hidrojen sülfit giderme, gelişmiş yağ geri kazanımı ve frak su arıtımı gibi diğer yağ sahası uygulamaları için de uygundur.

    Yerinde üretim, basınçlı klor gazı veya sodyum hipokloritin taşınması, depolanmasını ve işlenmesi ile ilgili tüm sorunları ele alırken, petrol ve gaz uygulamalarının tercih ettikleri dezenfektanı kullanmaya devam etmelerini sağlar. Ek olarak, Klorigen, diğer yerinde alternatiflerden 15-20 kat daha yüksek konsantrasyonlarda yüksek mukavemetli sodyum hipoklorit ürünü üreterek depolama, nakliye ve işletme maliyetlerinde önemli tasarruf sağlar.

    Klorigen™ prosesinde tuz, su ve elektrikten klor ve/veya sodyum hipoklorit üretilerek kullanım noktasında ve isteğe bağlı olarak teslim edilir ve gerektiğinde taze ürün temin edilir. Klorigen™ üretilen klor vakum altında güvenli bir şekilde üretilir ve toksik gaz salınımı tehdidini ortadan kaldırır. Klorigen™ sistemleri tamamen monte edilmiş, fabrikada test edilmiş ve kuruluma hazır olarak teslim edilir ve son derece güvenilir olduğu ve minimum bakım gerektirdiği kanıtlanmıştır.

    Klorigen™, üçüncü taraf tedarikçilere bağımlılığı azaltarak ve talebe göre ölçeklendirilmiş üretim sağlayarak petrol ve gaz uygulamaları için daha fazla özerklik sağlar. Çoğu durumda, Klorigen™ üretilen çamaşır suyu, satın alınan ticari dökme çamaşır suyundan önemli ölçüde daha ucuzdur.


   Petrol ve gaz suyu arıtımı: Petrol ve gaz üretimi endüstrisinde su arıtımı,

balast


    

    YERİNDE GAZ KLOR, SODYUM HİDROKSİT VE SODYUM HİPOKLORİT ÜRETİM SİSTEMLERİNİ DE BU SİTEDE İNCELEYEBİLİRSİNİZ
.

hipo5

 ÇAMAŞIR SUYU

 
ENERJİ SANTRALİ

 
KAĞIT HAMURU

 
METALÜRJİ VE KİMYA

 
PETROL VE GAZ

 
SU ARITMA-TEKSTİL AĞARTMA

 
SU-ATIK SU DEZENFEKSİYONU

 
YERİNDE HİPOKLORİT ÜRETİMİ

         
Tatlı sulardan
         
Tuzlu sulardan 1
         
Tuzlu sulardan 2
         
Deniz suyundan


   kuyu  kule
 
su 3